‘Yargı’nın heyecanla beklenen yeni bölümünden tanıtım! Ceylin’in planı ne?

Başarılı oyuncular Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolde yer aldığı Yargı’nın heyecan dolu bölüm finalinin ardından yeni bölümde olacaklar merakla bekleniyor.

Filiz’le görüşmeye giden Ceylin’in olduğu odadan gelen silah dikkat çekmişti. Yayınlanan yeni tanıtımda, Ceylin’in davranışları ve Filiz’in söyledikleri kafaları karıştırıyor. “Ceylin’in planı nedir?” sorusunu akıllara getiren tanıtım yeni bölüm heyecanını yükseltiyor.

Sevilen dizide Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’e; Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arif Pişkin, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümü ile pazar akşamı Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir