Oğulcan Engin’le aşk yaşayan İlayda Alişan’a Seda Sayan sorusu!

Yaz başından beri birlikte olan İlayda Alişan ile Oğulcan Engin önceki aylarda Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda sahneye çıkacak olan Melike Şahin konserine el ele gelmişti.

Muhabirlerin “Oğulcan bey hayırlı uğurlu olsun birlikteliğiniz çok yazıldı, konuşuldu. Ne söylemek istersiniz?” sorusuna “Arkadaşlar konsere geç kaldık ama biz İlayda ile zaten arkadaştık ve arkadaşlığımız sevgiye dönüştü” demişti.

“BAŞKA DETAY VERMEYEYİM”

Seda Sayan ile Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin ile aşkı tam gaz devam eden İlayda Alişan, önceki akşam Etiler Akmerkez’de görüntülendi.

Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden oyuncu, “Ateş Kuşları çok yoğun bir şekilde devam ediyor. Her şey yolunda. Diziye olan tepkiler çok güzel. Önümüzdeki hafta yayınlanacak bölüm çok heyecanlı. Başka detay vermeyeyim” dedi.

“HER ŞEY GÜZEL GİDİYOR”

Engin ile ilişkisi sorulan güzel oyuncu, “İlişkimiz çok güzel gidiyor. Keyfimiz yerinde” demekle yetindi. Ünlü isim, “Seda Sayan ile tanıştınız mı?” sorusu üzerine ise şu yanıtı verdi:

Özel hayat hakkında sorulara çok fazla cevap veremiyorum. Her şey çok güzel gidiyor.

Yeni yıl mesajı da veren İlayda Alişan, “2023 yılının başlangıcı ülkece zor bir süreçti. 2024 umarım daha mutlu ve umut dolu olur. 2023’ü asla aratmayacak bir bir yıl olur. Sağlıkla mutlulukla huzurla gelsin bize” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir