Icardi’den Kopenhag yorumu: Tarih yazma fırsatımız var

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi A Grubu 6. ve son haftasında yarın Danimarka’da oynanacak Kopenhag maçının hazırlıklarını tamamladı.

Karşılaşmanın oynanacağı Parken Stadı’nda düzenlenen basın toplantısında maçı değerlendiren Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi, “Çok büyük bir maç çıkartma fırsatımız var. Burada tarih yazma fırsatımız var. Bu Galatasaray’ın son zamanlarda yazabileceği bir tarih. Bu takımın potansiyelini biliyoruz. Aradığımız her şey var. Zaten oynadığımız maçlarda da bunu gördünüz. Umuyoruz ki yarın da istediğimiz amaca ulaşabileceğiz. Bunun için mücadele edeceğiz.” diye konuştu.

Mauro Icardi, takım olarak büyük bir potansiyele sahip olduklarını vurgulayarak, şöyle devam etti: “Potansiyelimizin farkındayız. Oyuncularımızın ve takımımızın nasıl bir seviyede olduğunu biliyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde karşımıza gelen bütün takımlarla mücadele edebildiğimizi gösteriyoruz. Herkes ile başa baş çekişebiliriz. Yarın da yapmamız gereken bu. Çok iyi bir şekilde hazırlandık bu maça. Çok önemli bir maç ve ölümüne oynamamız gerekecek. Bir sonraki tura geçmek için kazanmamız gerekiyor. Bunun için geldik buraya. Oyuncular olarak ve takım olarak böyle hissediyoruz.”

‘HAKEMLE HİÇBİR PROBLEMİM YOK’

Inter’de forma giyerken yarınki karşılaşmayı yönetecek İtalyan hakem Daniele Orsato ile yaşadığı bir gerginliğin sorulması üzerine Icardi, “Orsato ile hiçbir problemim yok. Çok uzun yıllar öncesinden tanıyorum. Yıllarca kaptan olarak ilişki kurma durumum oldu. Çok iyi bir ilişkim var. Basında söyleneni gördüm. Fakat bir maçta normal gelişen bir durum olduğunu hatırlıyorum. Bu hakemi iyi bir şekilde hatırlıyorum. Bu kadar önemli bir maçta da görev aldığı için çok yüksek seviyede olduğunu gösteriyor. Eminim yarın da bunu gösterecektir.” ifadelerini kullandı. (SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir